DÜŞÜNÜLMEMİŞİ DÜŞÜNMEK, SÖYLENMEMİŞİ SÖYLEMEK, YAPILMAMIŞI YAPMAK İÇİN VARIZ!

Evrenseli yakalamada zamanı kıskanç kullanır, yaratıcılığa sınır tanımayız…

Sınırsız Çağdaş Sanata hizmet vermeyi kendine amaç edinmiş olan Maji Luxury Art Gallery & Event Valikonağı, Nişantaşı’nda; 4 farklı sergi salonu; Giriş-A Katı; Master sanatçıların solo sergi ve seçkileri. Giriş Devamı; Orta kuşak önemli sanatçıların seçkileri, B Katı-Üst Kat; Orta kuşak ve üstün yetenek genç sanatçıların solo sergileri C Katı-Alt Kat; Genç ve yıldız yeteneklerin ilk solo sergileri ve sosyal sorumluluk proje sergileri ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Tüm salonlarda ki sanat eserleri dönemlere saygı, sanatçılara özen ve sergi kürasyonlarına dikkat edilerek hazırlanmaktadır. Bu bağlamda; B katında her ay 4 veya 5 güncel entellektüel panel ve seminer en az 60-80 kişiyi davet etmek üzere gerçekleştirilmektedir.

Maji sıradışı bir sanat merkezidir. Sıradışı olmayı bilinçli tercih etmiştir… Sanatçı, sanatsever ve koleksiyonerle A katında seçkin bir ortamda oturup, sohbet etmek, dinlemek, anlamak ve birlikte hissetmek için özel bir alan bulunmasını önemsemektedir. Alışılmışı aşmak, yapılmamışı yapmak ve denenmemişi sunmak temel hedeftir. Luxury başlığını hak edecek; titizlik, özenli servis ve rafine sunumlara önem vermektedir.

Süreli yayınlar, sanatçı kitapları basımı, yurtdışı organizasyonları ve sergileri, özel davetler, yerleştirmeler, sosyal sorumluluk proje ve sergileri, retrospektifler, İstanbul’un tarihi mekanlarında Maji imzalı projeler tüm ciddiyet, araştırma ve farkındalık ile devam etmektedir.

Maji’nin en önemli argümanı “Dürüstlük”tür. İsmini kirletecek ve kullandıracak tercihler yapmaz! Doğru sanatçılar ile iletişim kurar ve çalışır… Değer verir, korur, kollar. Arkamızda bulunan 36 yıllık saygın iş tecrübesi kurumsal kimliğe ve oryantasyona verdiğimiz önemin başlıca desteğidir. Hiç bir siyasi oluşumun, kurumun veya kişinin desteğine ve varlığına ihtiyaç duymamıştır, tek kabul ve hedef Atatürk’ün Nutku ve asil varlığıdır.

Sanata ve Sanatçıya emek veren, ilkeli, cesur, çalışkan, dürüst, kendine ve karşısındakine değer veren kişi veya kurumlarla birlikte olmak ve muhteşem bir yeni sezonda, saygın işlerde görüşmek üzere…

Previous

Özlem Yıldız: Artık giydiklerime karışıyor!

Çağla Şıkel adresini belli etti: Adres belli…!

Next

Yorum yapın