BugünGüncel
İŞKUR en az okur - yazar düzeyinde güvenlik görevlisi alımı yapıyor! | Bugün Güncel | Günün En Hızlı Son Dakika Haberi
SON DAKİKA

İŞKUR en az okur – yazar düzeyinde güvenlik görevlisi alımı yapıyor!

İŞKUR aracılığı ile Ülke genelinde okur yazar şartı olmak üzere çok sayıda güvenlik görevlisi alımları yapılıyor. Başvuru işlemleri İŞKUR üzerinden yapılacak. Peki başvuru şartları nelerdir?

Bu haber 11 Ekim 2018 - 15:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye İş Kurumu tarafından kamu kurumlarında ve özel şirketlerde görevlendirilmek üzere silahlı silahsız çok sayıda güvenlik görevlisi alımları yapılıyor. Başvuru yapacak adayların en az okur yazar düzeyinde olmaları gerekmektedir. Alımların çoğu Türkiye genelinde olacak olup, başvuru şartlarını ve detaylarını haberimizden görebilirsiniz. İşte detaylar…

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

 

İŞKUR tarafından alımları yapılacak olan güvenlik görevlisi pozisyonuna başvuru yapacak adayların en az okur yazar düzeyinde olmaları gerekmektedir. Bunun haricinde her ilanın ayrı özel şartları yer almaktadır.

Güvenlik Görevlisi / İŞKUR

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Kurumunun güvenlik görevlisi pozisyonuna başvuru yapacak adayların, aşağıdaki linke tıklayarak, kendilerine uygun ilanlara başvuru yapabilirler. İlanların detayında maaş ve diğer olanakları yer almaktadır.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız…Bu haber Haber7.com internet sitesinden, BugunGuncel.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@bugunguncel.com adresimize gönderebilirsiniz.