BugünGüncel
Osman Bey'in süt annesi Sugay Hatun kimdir? | Bugün Güncel | Günün En Hızlı Son Dakika Haberi
SON DAKİKA

Osman Bey’in süt annesi Sugay Hatun kimdir?

Bu haber 11 Mayıs 2018 - 1:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Hatun’un ölümünden sonra Osman Bey’in aç kalacağı düşünülüyordu. Bu sorunun çözümü için bebeğini yeni kaybeden Sugay Hatun getirildi. Buna bağlı olarak da Sugay Hatun’un kim olduğu merak konusu oldu.

TRT‘de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Osman Bey’in doğumuyla Halime Hatun yaşamını yitirmişti. Vefat olayından sonra Osman Bey için süt annesi arandı ve Sugay Hatun bu vazifeyi üstlendi.

Diriliş Ertuğrul dizisini büyük bir hayranlıkla izleyen sıkı takipçileri, Sugay Hatun’un kim olduğunu ve tarihte nasıl biri olduğunu merak etmeye başladılar.

PEKİ, SUGAY HATUN KİMDİR?

Tarihte Sugay Hatun diye birisinin olup olmadığı konusunda net bir bilgi yoktur. Bu karaktere dizide Oya Unustası hayat veriyor.Bu haber Yasemin.com internet sitesinden, BugunGuncel.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@bugunguncel.com adresimize gönderebilirsiniz.