a

2022 Kia Sportage kamuflajlı görüntülendi

Ocak ayında yeni logosunu tanıtan Kia, tamamen değişen tasarıma sahip 2022 Sportage modelini test etmeye başladı. Yeni model, kamuflajlı olarak görüntülendi.

Ocak ayında yeni logosunu tanıtak Kia, araç tasarımı konusunda da köklü değişiklikler ile gündeme geldi. 2020 Sportage modelinin videosu sızdırılan şirketin yeni nesil araçlarında yapay zeka destekli Nvidia Drive platformunu kullanacağı iddia ediliyor.

Tasarımıyla dikkat çeken 2022 Kia Sportage görüntüleri sızdırıldı

2021 yılıyla birlikte GM, Kia, Peugeot ve Renault gibi birçok otomobil üreticisi köklü değişiklikler ile karşımıza çıktı.

Siyah kaplama ile görüntülenen model, yeni tasarımıyla dikkat çekiyor.

Yeni arka far tasarımı sayesinde 2022 Sportage modeli daha agresif ve sportif görünüme sahip. Ayrıca jant tasarımında yapılan değişiklikler, aracın daha güçlü görünmesini sağlıyor.

Genel olarak keskin hatlar ile karşımıza çıkan modelin ön ızgarası, Çin’de satışa sunulan Sportage Ace modelinden esinlenilmiş.

Gelişmiş bilgi-eğlence sistemiyle satışa sunulacağı tahmin edilen aracın Nvidia Driver platformuyla tanıtılacağı düşünülüyor. Yapay zeka destekli olan Nvidia Driver, otonom sürüş için geliştirilen derin sinir ağına (DNN) sahip.

Kaynak: Shiftdelete.net

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İkiz YouTuber’lara ‘uygunsuz şaka’dan ceza