BugünGüncel
Abdulhayoğlu’nun şirketi eZLO, MiOS’u satın aldı | Bugün Güncel | Günün En Hızlı Son Dakika Haberi
SON DAKİKA

Abdulhayoğlu’nun şirketi eZLO, MiOS’u satın aldı

Siber güvenlik alanında dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Comodo’nun kurucusu Melih Abdulhayoğlu, akıllı ev sistemleri alanında önemli bir satın almaya imza attı. Abdulhayoğlu’nun kurduğu eZLO, ABD’li akıllı ev sistemleri platformu MiOS’u satın aldı

Bu haber 25 Eylül 2018 - 12:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dünyanın önde gelen siber güvenlik şirketi Comodo’nun kurucusu Melih Abdulhayoğlu tarafından kurulan ve akıllı ev sistemleri geliştiren eZLO, ABD’de sektörün güçlü oyuncularından MiOS’u satın aldı.

Melih Abdulhayoğlu, satın almayla birlikte akıllı ev sistemleri teknolojisinde hem Türkiye’de, hem de globalde önemli bir yatırım ve geliştirme sürecine gireceklerini söyledi.

Melih Abdulhayoğlu tarafından kurulan 2014 yılında kurulan eZLO, dünya çapında ev otomasyon teknolojileri ve çözümleri geliştiriyor. Genel merkezi New Jersey’de olan şirketin, Filipinler ve Ukrayna’da da uluslararası ofisleri bulunuyor. Bu haber Haberturk.com internet sitesinden, BugunGuncel.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@bugunguncel.com adresimize gönderebilirsiniz.