a

Euro Truck Simulator 2, Rusya’nın kalbine iniyor

Popüler tır simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2 çok yakında Rusya haritalarını içerecek Heart of Russia DLC paketini yayınlayacağını açıkladı.

Tır simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2 yakında Rusya haritalarını içerecek Heart of Russia DLC‘sini yayınlayacağını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre ilerleyen haftalarda oyuna Moskova başta olmak üzere yepyeni şehirler eklenecek.

Yakın bir zaman önce SCS Software şirketi ETS2 için Iberia DLC paketini duyurmuştu. İber Yarımadası‘nın eşsiz doğal güzelliklerinin Nisan ayında oyuncular ile buluşacağı öğrenilmişti. İspanya ve Portekiz kıyı şeritlerinde araç kullanacağınız sürümde Ebro, Tagus gibi sayısız doğal güzellik yol boyunca size eşlik edecek. Fakat bu paket yayınlanmadan önce geliştirici ekip şimdi bir duyuru daha gerçekleştirdi. Iberia’yla tanışmamıza az bir süre kala, sıradaki durağın Rusya olduğu açıklandı.

Euro Truck Simulator 2, Rusya DLC’sini duyurdu

Avrupa’nın güneybatısına yeterince odaklandıktan sonra rotasını tam tersi istikamete çeviren ETS2 geliştiricileri şimdi oyuncuları Rusya‘ya götürüyor! Zengin bir kültürel mirasa ve tarihe ev sahipliği yapan bu coğrafyada sürücüler ülkenin kalbine seyahate çıkacak.

Bugün müjdeli haberi Steam sayfaları üzerinden duyuran oyun geliştiricileri, beklentileri tatmin edeceklerinden oldukça emin. Elbette ki oldukça geniş bir coğrafyaya sahil olan Rusya’nın tamamını oyunda görmemiz mümkün olmayacak. Ancak yine de ülkenin gözbebeği olarak nitelendirilen başkent Moskova DLC’de mutlaka yer alacak. Volga, Don ve Oka Nehri benzersiz güzellikleriyle yolculuğunuza eşlik edecek.

Rusya’nın tarihi dokusu etrafında on sekiz tekerlekli aracınızı dolaştıracağınız DLC paketi Heart of Russia adıyla yayınlanacak. Şimdilik geliştiriciler bu projenin henüz erken bir hazırlık aşamasında olduğunu vurguluyor. Dolayısıyla ortada bir çıkış tarihi mevcut değil. Fakat eldeki DLC’lerden sıkıldıysanız gelecek ay Euro Truck Simulator 2 Iberia DLC‘siyle oyuna yeni bir soluk kazandırabilirsiniz!

Euro Truck Simulator 2 – Heart of Russia DLC sürümü için Steam’de şimdiden bir sayfa oluşturdu. Şu bağlantıya tıklayarak ilk ön izlemelere göz atabilirsiniz. Aynı zamanda sayfada yer alan İstek Listesi butonuna tıklarsanız paket çıktığı anda haberdar olabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete.net

instagram beğeni

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yeni iPad modelleri ekran konusunda sevindirecek!