a

Honda E’nin içerisinde PlayStation 5 oynadık!

Honda E özellikleri arasında ekranlar dikkat çekiyor. Ayrıca araçta, PlayStation 5 oynanabiliyor. Arabanın bu yeteneğini, Hakkı Alkan ile Nalet Bebe denedi.

Otomobil sektörünün büyük markaları, özellikle elektrikli araçları için dikkat çeken geliştirmeler yapıyor. Bu kapsamda Honda E özellikleri arasında oyuncuları sevindirecek bir yetenek var. Araç, kullanıcılara PlayStation 5 oynama imkanı sunuyor. Bu özelliği Hakkı Alkan, Nalet Bebe adıyla tanınan Ömer Başdoğan ile test etti.

Honda E, PlayStation 5 oynama imkanı sağlıyor

Japon otomobil firması Honda, elektrikli aracında çok sayıda ekrana ve HDMI girişine yer verdi. Dolayısıyla araçta, PlayStation 5 oynama imkanı da ortaya çıktı. Nalet Bebe, otomobilde FIFA 21 oynadı. Dilerseniz lafı uzatmadan, sizi video ile baş başa bırakalım.

Honda E özellikleri arasında teknoloji meraklıları için en dikkat çeken nokta ekran oluyor. Özellikle HDMI girişi ve Bluetooth bağlantısı yer alan araçta, farklı içerikler oynatılabiliyor. 6 ekrana sahip arabanın, iki ekranında içerik tüketilebiliyor. Bu iki ekran; 12,3 inç büyüklüğünde ve LCD panele sahip. Aynı zamanda ekranlarda dokunmatik desteği de var.

Araçtaki ekranları ve otomobilde PS5 oynama deneyimini videoda görebilirsiniz.

Diğer yandan oyuncuları cezbeden PlayStation 5 için birçok bölgede stok sorunu devam ediyor. Türkiye’de de Sony Türkiye Garantisi ile PS5 bulmak nerdeyse imkansız. Ancak ilerleyen süreçte bu durum değişecektir.

Kaynak: Shiftdelete.net

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Nissan CO2 emisyonlarını büyük ölçüde azaltacak