a

Honor 20 ve V20 için Magic UI 4 sürprizi

Honor 20, 20 Pro ve V20 modelleri için Magic UI 4 güncellemesi stabil haliyle yayınlandı. Kademeli olarak dağıtılan güncelleme, 1.84 GB'ın üzerinde paket boyutuna sahip.

Honor 20, 20 Pro ve V20 modelleri için kısa bir süre önce Magic UI 4 kullanıcı arayüzü beta olarak yayınlanmıştı. Uzun bir bekleyişten sonra Honor, arayüzün testlerini tamamladı. Honor, stabil Magic UI 4 güncellemesini bugün itibarıyla kullanıma sundu.

11.0.0.138 numaralı yazılım güncellemesinin paket boyutu 1,84 GB’ın üzerinde. Güncellemeyle birlikte Honor 20, 20 Pro ve V20 kullanıcıları; çoklu ekran desteği, süper not defteri, ritmik melodiler ve yeni sürekli açık ekran görünümü gibi değişikliklere sahip olacaklar.

Magic UI 4 güncellemesi nasıl yüklenir?

Honor, güncellemeyi kararlı haliyle dünya genelindeki bütün kullanıcılar için yayınladı. Fakat güncelleme kademeli olarak dağıtıldığı için, sizin telefonunuza ulaşması biraz zaman alacaktır. Belirli aralıklarla, aşağıdaki rehberdeki adımları uygulayarak güncellemelerinizi kontrol edebilirsiniz:

Ayarlar’ı açın.

Sistem bölümüne girin.

Yazılım güncellemesi’ne tıklayın.

İndir ve yükle’yi seçin.

Magic UI 4 güncellemesi size gelmişse, telefonunuz otomatik olarak indirme ve yükleme işlemini başlatacaktır.

Magic UI 4 güncellemesiyle gelen yenilikler:

– Sanatsal Tema: Canlı renkler içeren Yıldızlı Gece teması eklenmiştir. Bu temayı, Temalar uygulamasından uygulayabilirsiniz.

– Çoklu pencere modu: Çoklu Pencere, ekranda birden fazla uygulamayı küçük pencereler halinde açmanıza olanak tanır. Uygulama pencerelerini istediğiniz konuma yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, geçici olarak pencereyi baloncuk şeklinde küçültebilirsiniz.

– Daha akıcı animasyon: Magic UI 4 genelindeki yepyeni, sezgisel animasyonlar, öğelere dokunurken veya ekranda kayarken daha yumuşak, daha birleşik ve görsel olarak hoş bir kullanıcı deneyimi yaratır. Daha akıcı görsel efektler için, Galeri’de albümler arasında veya Takvim’de yıl ve ay görünümleri arasında geçiş yaptığınızda uzun çekim animasyonları görüntülenecektir.

– Süper Not Defteri: Not Defteri artık birden fazla Huawei cihazından aynı anda not düzenlemeyi destekliyor. Örneğin, tabletinizde düzenlediğiniz bir nota aynı anda telefonunuzdan bir fotoğraf ekleyebilirsiniz.

– Ritmik zil sesleri: Magic UI 4 ile sistem titreşimi iyileştirildi. Ayrıca gelen aramalar ve alarmlar artık kendi özel titreşim modellerine sahiptir. Stereo seslerin ve koordineli titreşimlerin kombinasyonu size daha sürükleyici bir deneyim sunar.

– Çoklu ekran iş birliği: Üretkenliğinizi artırmak adına, üç pencereye kadar telefonunuzun ekranını dizüstü bilgisayarınıza yansıtabilirsiniz. Yalnız, bu özellik PC yöneticisinin 11.0 veya sonraki sürümüne sahip bir Huawei dizüstü bilgisayar gerektirir.

– Galeri: Galeri’deki keşfet sekmesinde, özel efektler ve arka plan müziği ile önceden ayarlanan şablonları uygulayarak video hikayeleri oluşturabilirsiniz. Video düzenleme özellikleri, size zaman çizelgesini nasıl kullanacağınız ve düzenleme seçenekleriyle ilgili daha fazla talimat sağlayacak şekilde optimize edilmiştir.

– Ekran koruması: Telefonunuzu Rahatsız Etmeyin modunda Huawei dizüstü bilgisayarınıza yansıtırken, mesajlar ve gelen çağrılar yalnızca telefonunuzun ekranında görüntülenecektir. Böylelikle hem gizliliğinizi korur hem de ekran paylaşımının verimliliğini sağlar.

– NotePad Gizliliği: Bu, NotePad’deki notları kilitlemenizi sağlar.

– Fotoğraf paylaşım gizliliği: Bu, paylaşmadan önce fotoğraflardan çekim yerini, zamanını ve cihaz bilgilerini kaldırmanıza olanak tanır.

Kaynak: Shiftdelete.net

ybak.com

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Epic Games’in gelecek ücretsiz oyunu belli oldu