a

Xiaomi Mi 11 Lite geliyor: Özellikleri sızdırıldı!

Xiaomi Mi 11'in piyasaya sürülmesinden üzerinden birkaç ay geçerken, uygun fiyatlı seçenek Mi 11 Lite için kollar sıvanmış durumda. Bazı Xiaomi Mi 11 Lite özellikleri ve tasarımı sızdırıldı!

Xiaomi’nin 2020’nin sonunda piyasaya sürdüğü amiral gemisi Mi 11’i kutusundan çıkarmış ve inceleme videosunu paylaşmıştık. Amiral gemilerinin uygun fiyatlı versiyonlarının popülerlik kazandığı günümüzde Xiaomi Mi 11 Lite için kollar sıvandı. İşte cihazın sahip olacağı düşünülen özellikler ve tasarımı!

Uygun fiyatlı modelin yanı sıra daha gelişmiş özelliklere sahip bir seçeneğinde kullanıcılara sunulacağı konuşuluyor. Yani Mi 11 Lite ve Mi 11 Pro olmak üzere iki model bekleniyor.

Xiaomi Mi 11 Lite özellikleri neler olacak?

Çinli kaynaklara göre Mi 11 Lite ana model ile benzer şekilde delikli bir OLED ekrana ev sahipliği yaparken, Qualcomm SM7350 işlemciden güç alacak. Hali hazırda piyasada böyle bir işlemci yok, bazı kaynaklar bunun 5 nm fabrikasyon süreci ile üretilecek olan Snapdragon 755G olduğunu ve Cortex-A78 çekirdekleri sayesinde iyi bir performansa sahip olacaklarını savunuyor.

Mi 11’de yer alan 108 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kamera, Lite modelinde yerini 64 Megapiksel kameraya bırakacak. Sevindirici olan detay Mi 10 ile aynı sensörün kullanılıyor olması. Tüm bunlara ek olarak cihazın 5x yakınlaştırma sağlayan bir telefoto kameraya sahip olacağı dile getiriliyor.

FIRSAT ÜRÜNLERİ

Kaynak: Shiftdelete.net

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Elon Musk Clubhouse’ta ne konuştu?