a

Motorola’nın sürpriz akıllı saatinden ilk sızıntı

Wear OS işletim sistemi tabanlı yeni Motorola akıllı saati donanım özellikleri ve ince detayları ile Reddit platformunda açığa çıktı.

Geçtiğimiz hafta yeni giyilebilir teknoloji ürünlerini duyuran Motorola, 2021 yılında dört akıllı saat piyasaya süreceğini açıklamıştı. Bir süredir ihmal edilen Moto marka smartwatch cihazları için artık daha sıkı çalışacaklarını ifade eden şirket, yaklaşan üç Wear OS cihazını çeşitli görselleriyle beraber duyururken, son olarak isimsiz bir cihazdan bahsetmişti.

Haziran ayında Moto G Smartwatch, Temmuz’da Mot… o Watch ve Moto One akıllı saatlerini piyasaya sürmeye hazırlanan Motorola; aynı zamanda 2021 yılı içerisinde bir sürpriz modeli daha tüketicilerle buluşturacak. Sır gibi saklanan model hakkında henüz detaylar oldukça kısıtlı. Fakat yine de bazı internet kullanıcıları, beklenen cihazın peşine düştü. Saatin özellikleri bu sayede açığa çıktı!

Gizemli Motorola akıllı saati Reddit’te keşfedildi

Moto 360’ın halefi niteliğinde olması beklenen Google Wear OS işletim sistemi destekli akıllı saat, Reddit kullanıcıları tarafından ayrıntılı bir şekilde incelendi. Motorola’nın paylaştığı pek de kaliteli olmayan önizleme fotoğrafına yapılan mücadeleler sonucunda; cihazın göbek kısmında işlemci ve birtakım teknik özellikler açığa çıktı.

Motorola akıllı saat

Qualcomm tarafından geliştirilen son model akıllı saat yonga seti Snapdragon Wear 4100, söz konusu cihazın üzerinde yazılı şekilde göründü. Daha önce aynı işlemciyi TicWatch Pro 3 modelinde de görmüş; gerek pil sağlığı, gerekse yüksek performansı nedeniyle olumlu görüşlerle karşılaşmıştık. Dolayısıyla hız ve verimlilik açısından yeni Motorola akıllı saati şimdiden artı puan almış gibi durmakta.

Wear 4100 yonga setinin yanı sıra GPS ve NFC desteği yer alacak cihaz; ayriyeten 5ATM su geçirmezlik derecesini sahip olmasıyla da dikkati çekti.

Kaynak: Shiftdelete.net

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

iQOO Neo5 canlı fotoğraflar ile sızdırıldı