a

Nubia, Red Magic Watch ile akıllı saat pazarına girdi

Akıllı saat pazarına giriş yapan Nubia, Çin'de gerçekleştirdiği lansmanla Red Magic Watch modelini tanıttı. Cihazın iki farklı kayış versiyonuyla piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Akıllı telefon üreticisi Nubia, akıllı saat pazarına Red Magic Watch ile giriş yaptı. LansmanıÇin’de gerçekleşen saat, çok sayıda özelliği ile piyasada tutunmaya çalışacak.

Nubia Red Magic Watch özellikleri

454 x 454 çözünürlüğe sahip olan Red Magic Watch, aynı zamanda 1,39 inç AMOLED retina ekranla geliyor. Saat çerçevesine kazınmış olan takimetresinin yanında metal alaşımlı kasaya sahip. Gümüş ve tunç siyahı olmak üzere iki renkte satışa sunulan saat, Nubia tarafından cilt dostu olduğu iddia edilen silikon ya da deri kayışlar barındırıyor. Öte yandan kullanıcılar saatin içinde bulunan ekran görüntülerinin yanı sıra kendi yükledikleri görselleri de saat yüzü olarak kullanabilecek.

5 ATM su geçirmezlik derecesine sahip olan akıllı saat, futbolun da aralarında bulunduğu 16 farklı spor modunu destekliyor (açık / kapalı alanda koşu, bisiklete binme ve yürüme; Basketbol; kürek çekme; eliptik; Doğa yürüyüşü; yoga; kriket; yüzme). Bunun yanında futbol modunda en aktif pozisyonları gösteren ısı haritası da saatte yerini alıyor.

Red Magic Watch, GPS, QZSS ve Beidou uygu konumlandırma sağlayan bir Sony CXD5605 GNSS alıcısına sahip. Ayrıca saati kalp atış hızı ve kan oksijeni gibi hayati değerleri daha hızlı iletmek için bir AI algoritmasıyla çalışan Goodix GH3011 sağlık sensörüne sahip. Pil ömrü tek bir şarjla 15 gün olan saatin geliştirilmiş modda 23 güne kadar çıkabildiği belirtildi. Eğer GPS açılırsa da ömür 50 saat ile sınırlı kalıyor.

Tüm dünyada 11 Mart tarihinde satışa çıkacak olan ve 5 farklı modeli bulunacak olan Red Magic Watch’ın silikon kayışlı versiyonu  93 dolar, deri kayışlı versiyonu ise 109 dolara satılacak.

Kaynak: GizmoChina

Kaynak: Shiftdelete.net

liseli porno

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Epic Games 49 TL’lik oyunu ücretsiz yaptı