a

OnePlus 9 serisi model isimleri ortaya çıktı

Çok yakında piyasaya çıkacak OnePlus 9 serisi telefonların isimleri ortaya çıktı, adeta bir sır gibi saklanan üçüncü modelin adı öğrenildi.

Üç farklı model ile piyasaya giriş yapacak OnePlus 9 ailesindeki telefonların isimleri ortaya çıktı. ABD merkezli Spigen adlı mobil aksesuar üreticisi, internet sitesinde beklenen üç telefonun adlarını sızdırdı.

Geçtiğimiz günlerde OnePlus ileri seviye telefonları için 8 Mart tarihini adres göstermişti. Kullanıcılara “Ufukta yeni bir şey var,” sloganı eşliğinde yeni cihazlarının tanıtım tarihini duyuran şirket nihayet gelecek hafta başı beklenen lansman etkinliğini gerçekleştirecek. Burada OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro isimli iki güçlü cihazın yanında, bir de daha düşük özelliklere sahip alternatif versiyon sunulacak. Pek çok insana göre OnePlus 9 Lite adıyla raflara geleceği tahmin edilen telefon, herkesi ters köşeye yatırarak daha farklı bir isimle listelenecek.

OnePlus 9 ailesinin gizemi çözüldü

Çinli telefon üreticisi OnePlus son akıllı telefon serisini ilerleyen günlerde meraklılarıyla buluşturmayı planlıyor. Üç yeni telefonla piyasada ses getirmeye hazırlanan şirket, bu cihazların isimlerini şimdiye kadar adeta bir sır gibi saklamayı başarmıştı. Fakat bugün Spigen adlı web sitesinde ortaya çıkan sızıntı, serinin model adlarını açığa çıkardı. Lansmana günler kala sürpriz bozuldu!

Serideki iki ana telefonun isimlerinin OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro olacağı zaten bilinen bir gerçekti. Ancak asıl merak edilen konu, ailenin üçüncü üyesi olan alternatif cihazda saklıydı. Birçok insan bu cihazın OnePlus 9 Lite ya da OnePlus 9R adı altında piyasaya çıkacağını öngörmüştü. Ama Spigen’de görünen isim, tahminleri yanlış çıkardı.

OnePlus’tan konuya ilişkin herhangi bir doğrulama gelmese de platformda listelenen ürünlere göre serinin üçüncü modeli OnePlus 9E adıyla yayınlanacak. Bu cihaz muhtemelen serideki en uygun fiyatlı ve en düşük teknik özelliklere sahip model olacak. Fakat yine de kesin bir şey söylemek için 8 Mart tarihini beklememiz gerekecek.

OnePlus 9 serisi için beklenen teknik özellikler

Şimdiye kadar ortaya çıkan iddiaları ele aldığımızda OnePlus 9 ve 9 Pro modelleri Qualcomm Snapdragon 888 yonga setiyle güçlü bir performans elde edecek. 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı görmeyi umduğumuz telefonlar, kamera konusunda birbirlerinden ayrılacak. Standart modelin 48 megapiksel ana kameralı üçlü modül ile geleceği söylenirken; Pro sürümünün ise 64 megapiksel ana kamera ve dörtlü kurulumla hazırlandığı iddia ediliyor. OnePlus 9E ise bu iki modelden farklı olarak hemen her konuda daha düşük özellikler taşıyacak.

Peki ya sizin OnePlus 9 serisi hakkındaki beklentileriniz neler? Fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz!

Kaynak: Shiftdelete.net

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

iPad Pro 2021’i müjdeleyen Apple Pencil sızıntısı