a

Bu yaz başka bir Steam Oyun Festivali olacak

Bu yaz yeni bir Steam Oyun Festivali düzenlenecek. Festivallerde yeni oyunlar, canlı yayınlar ve bol bol demo oluyor. Geliştirici ile oyuncuyu buluşturan bu festivalin yenisi Haziran'da başlayacak.

Steam Oyun Festivali sayesinde geliştiriciler oyunlarını Steam üzerinden tanıtabiliyor ve birçok oyuncuya bu platform aracılığıyla ulaştırabiliyor. Yeni Ay indirimleri ile birlikte Steam’de oyun festivali düzenlendi ve yüzlerce demo dijital platform üzerinden oyunculara sunuldu. Festival bitmesine rağmen demolar hala duruyor. Merak eden oyuncular demolara bakabilir.

Haziran ayında yeni bir Steam Oyun Festivali olacak

Festivaller sayesinde oyuncular Little Nightmares 2 gibi pahalı oyunların demolarını deneyebildi. Ayrıca festival zamanlarında Steam’de indirimlerde oluyor. Bir yandan oyunlar indirime girerken bir yandan da yenileri tanıtılıyor.

Bu yıl gelecek olan yaz festivali ResetEra forumlarında ortaya çıkan bir bilgiye dayanıyor. Belirtilen bilgiye göre yeni Steam Oyun Festivali 16 Haziran – 22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Bir kez daha bu festivalle birlikte, çıkacak yeni oyunların demoları, canlı yayınlar ve geliştirici sohbetleri olacak.

Kaynak: Shiftdelete.net

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Açık kaynak kodlu GTA için yolun sonuna gelindi