a

Ev fiyatına oyun konsolu! Caviar altın kaplamalı PS5

Caviar tarafından geçtiğimiz aylarda duyurulan ve bugün detayları açıklanan, ev fiyatı ile yarışan saf altın kaplama PS5 Golden Rock modeli sosyal medyada gündem oldu.

Apple başta olmak üzere birçok markanın lüks versiyonunu üreten Caviar, Aralık 2020’de PS5 ile ilgili duyuru yaptı. Saf altın kaplama ile dikkat çeken ve Golden Rock adı verilen PS5 modelinin fiyat etiketi belli oldu.

Milyon liralık oyun konsolu: Caviar saf altın kaplama PS5 

İlginç ve pahalı ürünler ile gündeme gelen Caviar, geçtiğimiz yıl kamerasız akıllı telefon kullanmak isteyen müşterileri için yaklaşık 25.000 TL değerinde altın kaplama aksesuarını tanıttı. Apple iPhone 12 Pro için geliştirilen iPhone 12 Pro Stealth modeli, sosyal medyada gündem oldu.

Birkaç ay önce Saf altın kaplama PS5 modelini duyuran şirket, yeni ürününün fiyatını açıkladı. 4.5 kg altın ile üretilen ve fiyatı 500.000 dolar olan PS5, sosyal medyada gündem oldu. Yeniden tasarlanan cihaz, elektronik ve mekanik komponentleri ile birlikte yaklaşık 10 kg ağırlığa sahip.

Her bir cihaz için uzun yapım aşamalarının olduğunu belirten şirket, Lebron James başta olmak üzere birçok zenginin PS5 Golden Rock modeliyle ilgilendiğini açıkladı.

Caivar, daha ucuz ürün isteyen kullanıcılar için siyah deri ve karbon kaplama olmak üzere iki ucuz modelin satışa sunulacağını açıkladı. Karbon kaplama olan modelin fiyat etiketi 5.830 dolar, timsah derisi kaplamalı modelin ise 8.140 dolar olacağı belirtildi.

Kaynak: Shiftdelete.net

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CS:GO Türkiye sunucuları açılır mı? Valve’ye çağrı