BugünGüncel
Oyuncu Mert Fırat, Facebook Topluluk Liderleri Programı’na girdi | Bugün Güncel | Günün En Hızlı Son Dakika Haberi
SON DAKİKA

Oyuncu Mert Fırat, Facebook Topluluk Liderleri Programı’na girdi

Facebook’un, uygulama ve hizmetleriyle topluluklarını oluşturan liderlere destek olmak amacıyla hayata geçirdiği Topluluk Liderleri Programı’na Türkiye’den iki kişi seçildi. 6 binden fazla başvuru arasından seçilen liderler arasında Türkiye’den Bisikletli Kadın İnisiyatifi grubu yöneticilerinden Zeynep Arapoğlu ve İhtiyaç Haritası’nın kurucularından oyuncu Mert Fırat da yer aldı.

 

Bu haber 24 Eylül 2018 - 18:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sosyal ağ Facebook, bu yılın şubat ayında, uygulama ve hizmet ailesi aracılığıyla topluluklarını oluşturan liderlere destek olmak amacıyla hayata geçirdiği Topluluk Liderleri Programı’na katılmaya hak kazananları açıkladı.

Dünya genelinde 6 binden fazla başvuru arasından seçilen 100’den fazla grup lideri arasına Türkiye’den Bisikletli Kadın İnisiyatifi grubu yöneticilerinden Zeynep Arapoğlu ve İhtiyaç Haritası’nın kurucularından oyuncu Mert Fırat da yer aldı.

Facebook Topluluk Liderleri Programı kapsamında yapılan değerlendirmeler sonucunda Hindistan, Brezilya, Kenya, ABD ve Fransa’dan başvuru yapan beş topluluk lideri, İhtisas Ödülü’nün sahibi oldu.Bu haber Haberturk.com internet sitesinden, BugunGuncel.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@bugunguncel.com adresimize gönderebilirsiniz.