a

PS VR’a gelecek yeni oyunlar belli oldu!

Oyuncuların daha fazla etkileşim alması için geliştirilen, şirketin PS VR sanal gerçeklik gözlüğünde 6 yeni oyunun daha olacağı öğrenildi.

Sony, PS VR sanal gerçeklik gözlüğünün desteklediği yeni oyunları sunmaya devam ediyor. PlayStation blog üzerinden yapılan açıklamada, PS VR’a 6 yeni oyunun geleceği belirtildi. Doom 3: VR Edition, Fracked, Song in the Smoke, After the Fall, I Expect You To Die 2: The Spy And The Liar ve Zenith: The Last City – The Fracture PlayStation VR tarafından desteklenecek.

Sony’nin PS VR için yayınladığı oyunlar ne zaman gelecek?

Sony, oyun deneyiminde hissiyatı daha gerçekçi hale getirmek için oyunculara yenilikler sunuyor. Şirketin, bu konuda en büyük hamlesi ise PS VR. Bu sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde oyuncular, oyunlardan daha fazla etkileşim alıyor. Şirket, önümüzdeki yıllarda VR kulaklık modelini de tanıtacak. Böylece oyuncular, oyunlardan daha fazla keyif alacak.

Doom 3: VR Edition

Kullanıcıların şu anlık, Doom 3: VR Edition, Fracked, Song in the Smoke, After the Fall, I Expect You To Die 2: The Spy And The Liar ve Zenith: The Last City – The Fracture oyunlarıyla yetinmesi gerekiyor. Ancak, önümüzdeki günlerde cihaz için yeni oyunların geleceğini belirtelim. Adı geçen oyunlar, PlayStation 5’te oynanabiliyor.

Fracked

Doom 3: VR Edition ve Fracked PlayStation 4’te de yer alıyor. Diğer oyunların PlayStation 4 tarafında olup olmayacağı ise bilinmiyor. Şirket, Doom 3: VR Edition’ı 29 Mart’ta PS VR için aktif edecek. Söylenenlere göre Fracked de, önümüzdeki yaz aylarında PS VR’da olacak.

Song in the Smoke

Kullanıcılarının gerçek hayattaki içgüdülerini sanal dünyada test etmesine olanak tanıyan Song in the Smoke ise bu yılın kış aylarında PS VR’a gelecek.

After the Fall

Vertigo Games’in tanıttığı After the Fall da PS VR bünyesinde olacak. Önümüzdeki yaz aylarında raflardaki yerini alması beklenen oyun, ‘kıyamet sonrası hayatta kalma’ gibi bir senaryoya sahip.

I Expect You To Die 2: The Spy And The Liar

2016 yılından bu yana en çok rağbet gören oyunlardan birisi olan I Expect You To Die 2: The Spy And The Liar’ın PS VR’a ne zaman geleceği bilinmiyor. Schell Games tarafından geliştirilen bu oyunun ise James Bond filmlerine benzer bir hikayesi var.

Zenith: The Last City – The Fracture

RamenVR’ın piyasaya sürdüğü Zenith: The Last City – The Fracture ise RGB temelli MMO bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Zenith’in dünyasının keşfedilmeye çalışıldığı oyunun ne zaman PS VR’da aktif olacağı merak konusu.

Kaynak: Shiftdelete.net

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Euro Truck Simulator 2, Rusya’nın kalbine iniyor