a

Subnautica: Below Zero, erken erişimden çıkıyor

Subnautica: Below Zero, 14 Mayıs tarihinde PC, Mac, eski ve yeni nesil konsollar için çıkışını yapıyor. Oyun , iki yılın ardından erken erişimden çıkıyor.

İki yıldır erken erişim sürecinde olan Subnautica: Below Zero, nihayet tam sürümüyle çeşitli platformlarda çıkış yapıyor. Unknown Worlds Entertainment tarafından geliştirilen yapım, oyunculara buz tutmuş bir açık dünyada hayatta kalma tecrübesi sunuyor. Steam incelemeleri “çok olumlu” olan oyun, nihayet beklenen tam sürümüne kavuşuyor.

Subnautica: Below Zero 14 MAyıs’ta tüm platformlarda

Uzun yıllardır erken erişim sürecinde olan Subnautica: Below Zero, PC, Mac, PlayStation 4/5, Xbox Series S/X, Xbox One S/X ve Switch için 14 Mayıs tarihinde çıkıyor. Oyun sadece dijital olarak değil, fiziksel kopyalarla da raflardaki yerini alacak. Unknown Worlds Entertainment, fiziksel kopyalar için Bandai Namco ile özel bir ortaklığa gitti.

Oyunun geliştirici olan Unknown Worlds Başkanı Ted Gill, konuyla ilgili açıklamalar yaptı. Gelen bildirimleri dikkate aldıklarını söyleyen Gill, bu süreçte oyunun sürekli evirildiğini  söyledi. Erken erişim sürecinde sıkça güncelleme alan yapım, yeni içerikler ve özellikler aldı.

Subnautica: Below Zero’nun konusu

Subnautica: Below Zero, bir araştırmacının kaza ile düştüğü, 4546B isimli gezegende yaşadığı maceraları konu alıyor. Aurora isimli uzay aracıyla kaza yapan araştırmacı, FPS kamer açısıyla gördüğü dünyada hayatta kalmaya çalışıyor. Yüzeyi buz tutmamış bir gezegende geçen hikâye, çoğunlukla su altında geçiyor. Oyuncular bu acımasız dünyada hayatta kalmak için gerekli kaynakları toplamalı ver çeşitli yaratıklarla mücadele etmeli. Steam’de 50 liraya satılan oyun, erken erişim sürecinden sonra fiyatta bir değişiklik yaşar mı? merak konusu.

Kaynak: Shiftdelete.net

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Apple, Fransa’daki yasal düzenleme için adım attı