Bugün Güncel

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -

Teknolojinin Kalbi Ankara’da Atacak

Teknolojinin Kalbi Ankara’da Atacak
04 Aralık 2018 - 17:10

 

 • “Akıllı Çözümler” temasıyla gerçekleşecek olan Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, savunma sanayi başta olmak üzere sanayi, eğitim, enerji, tarım, iletişim, ulaşım ve sağlık sektörlerindeki teknolojilerini kapsayacak
 • Türkiye Verimlilik Vakfının katkılarıyla 7-9 Aralık 2018’de ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde organize edilecek ve 150’nin üzerinde teknoloji firmasının katılacağı fuarın açılışını Cumhurbaşkanı Yardımcısı Dr. Fuat Oktay yapacak.

 

 

 

Türkiye Verimlilik Vakfı’nın katkılarıyla düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, 7-9 Aralık tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek.

 

ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde organize edilen ve 150’nin üzerinde teknoloji firmanın katılacağı fuarın açılışını 7 Aralık Cuma günü saat 10.00’da Cumhurbaşkanı Yardımcısı Dr. Fuat Oktay yapacak.

 

“Akıllı Çözümler” temasıyla organize edilen fuar, başta savunma sanayi olmak üzere sanayi, eğitim, enerji, tarım, iletişim, ulaşım ve sağlık sektörlerindeki akıllı çözüm teknolojilerini kapsamaktadır.

 

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı ile ülkemizde ve dünyada verimliliğin arttırılmasına katkı sağlayan teknolojik ürünlerin sergilenmesi, bu çalışmaların geniş kitlelere ulaştırılması ve verimlilik alanında farkındalığın artırılması amaç edinildi.

 

Ayrıca fuara katılan yerli ve yabancı şirketlerin – kuruluşların – yakın ilişkiler kurması, karşılıklı proje, teklif, ürün gibi alanlarda alışverişlerin yapılması, işbirliklerinin kurulması da hedeflendi.

Fuar’da firma sunumlarının yanı sıra çeşitli etkinlikler ve V-Talks konuşmacıları da yer alacak.

İlk gün akşamı saat 19.00’da ülkemiz tanıtımına büyük katkısı olan Anadolu Ateşi dans topluluğunun gösterisi yapılacak. 2. gün ise alanlarında son derece başarılı olan V-Talks konuşmacıları sahne alacak.

 

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Telif hakkına sahip olduğunuz haberleri kaldırmak için iletişim adresimiz: sikayet@bugunguncel.com