a

WandaVision finali sosyal medyada gündem oldu

WandaVision finali 9. bölüm ile yapıldı ve Twitter'ın gündemi oldu. Ayrıca WandaVision 2. sezon ne zaman sorusunun yanıtı merak ediliyor. İşte detaylar..

Çizgi roman uyarlaması dizi WandaVision finali 9. bölüm ile gerçekleşti. Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası olan dizi, sinema filmi tadında bölümüyle izleyicilere veda etti ve sosyal medyanın gündemi oldu. Diğer yandan WandaVision 2. sezon ne zaman sorusu seyircilerin aklını kurcalıyor.

WandaVision finali ile Twitter’ı salladı

Marvel Sinematik Evreni karakterlerinin orijin hikayesini genellikle beyaz perdede görüyorduk. Ancak bu durum Wanda Maximoff (Scarlet Witch) için farklı oldu. Wanda’nın hikayesi, Disney Plus‘ta yayımlanan bir dizi ile seyirciye sunuldu.

WandaVision finali 9. bölüm ile yapılırken, Twitter’da konu hakkında binlerce paylaşım oldu. Marvel hayranları, dizi hakkındaki görüşlerini sosyal medyadan duyurdu. Twitter’daki tepkilerin bazılarını aşağıda görebilirsiniz. (Uyarı: Paylaşımlarda SPOILER var)

WandaVision 2. sezon ne zaman?

Twitter’ın gündemine oturan dizi için bir diğer soru işareti 2. sezon oldu. Ancak bu sorunun yanıtı diziyi sevenleri üzecektir. WandaVision’ın baş yazarı Jac Schaeffer, dizinin ikinci sezonu hakkında bir açıklama yapmıştı. Schaeffer, dizinin final bölümüyle izleyicileri tatmin edeceğini ve dizinin tamamlanacağını belirtmişti.

Bu açıklamadan yola çıktığımızda, WandaVision 2. sezon olmayacak. Ayrıca yapımın, mini dizi olarak tasarlandığı daha önce de açıklanmıştı.

WandaVision’ın konusu ne?

WandaVision, Avengers: Infinity War filminde Vision’u kaybetmesinden sonra psikolojik sorunlar yaşayan Wanda’nın yaşadığı olayları konu alıyor. Vision’ın kaybıyla başa çıkamayan karakterimiz bir güç alanı oluşturarak, kendi küçük dünyasını oluşturuyor. Burada bir şekilde Vision’ı hayata döndürmeyi başaran Wanda, eski Amerikan dizilerindeki gibi bir yaşam sürüyor. Westview isimli kasabada bir mutlu bir şekilde yaşamaya çalışan karakterlerimiz, hem kasabının içindeki hem de dışındaki düşmanlarla mücadele etmek zorunda.

Kaynak: Shiftdelete.net

tiktok izlenme

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

9.000 TL’lik Vivo X51’i kutusundan çıkardık!