a

Xbox Game Pass’ten NBA 2K21 sürprizi

Xbox Game Pass'e sürpriz ve iddialı bir oyun geliyor. Platform blog sayfasından yayınladığı duyuruda NBA 2K21 'in oyun kütüphanesine ekleyeceğini duyurdu.

Xbox Game Pass, sürpriz bir oyun ile kullanıcılarını heyecanlandırdı. Son dönemde yakaladığı ivmeyi devam ettirmek isteyen Xbox, Game Pass üyelerine özel iddialı fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Bu bağlamda her ay birbirinden farklı oyunlar ile kütüphanesini genişletmeye devam eden platform, 4 Mart itibari ile NBA 2K21 oyununu da içerisinde barındıracak. Rekabetçi ve çeşitli oyun modları bulunan NBA serisinin en yeni oyunu, Game Pass üyeleri tarafından ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.

NBA 2K21, 4 Mart’ta Game Pass’te

Hali hazırda Xbox oyun mağazasında 59.99 dolardan satış fiyatına sahip oyunun, Game Pass kütüphanesine eklenmesi ile birlikte, oyuncu sayısında ciddi bir artış yaşaması bekleniyor.

Yayınladığı blog gönderisi ile NBA 2K21’in Xbox Game Pass’e geleceğini duyuran platform, Xbox Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate üyelerinin bu otantik, gerçekçi basketbol video oyunu deneyimini oynamayı seveceklerini ve NBA 2K21, sınıfının en iyisi oynanışı ve türünün tek örneği ile sınırları zorlamaya devam ederken milyonlarca hayrana katılacaklarını umuyoruz.notunu paylaştı.

NBA basketboluna ve basketbol kültürünü tüm yönleri ile deneyimleme fırsatı sunan NBA 2K21, yeni MyTeam sezonu ile heyecanlı bir oynanış vaat ediyor.

Kaynak: Shiftdelete.net

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Galaxy Tab S6 kullanıcılarına Android 11 sürprizi!